Get Adobe Flash player

O NAS menu

Oferta

 

Opcje  najczęściej wybierane przez naszych klientów:

VIDEO

I. STANDARD

Reportaż weselny sfilmowany jedną kamerą video w technologii HD obejmujący skrót całości wesela wraz z wstawkami (do 3 godzin). Otrzymujecie Państwo film na dwóch kompletach płyt DVD.

II. STANDARD PLUS

Dodatkowo zawiera filmowanie dwoma kamerami w technologii HD, pozwalający na uchwycenie większej ilości szczegółów (m.in. ujęcia twarzy, obrączek i rąk... dodatkowo zwiększa prawdopodobieństwo uchwycenia wesołych nieprzewidywalnych sytuacji). Dźwięk rejestrowany jest w kilku kanałach bezprzewodowo ( zapewnia wyraźny głos w czasie mszy, przysięgi, na przyjęciu). Montaż materiałów w technologii HD. Otrzymujecie Państwo film na dwóch kompletach płyt DVD i jednym BLU-RAY.

III. EXTRA

Dla wymagających klientów filmowanie z użyciem  drona z kamerą (ujęcia z lotu ptaka na zewnątrz kościoła,sali weselnej ....) ,wysięgnika telewizyjnego (zapewnia niepowtarzalne płynne kadry filmowe ujęte z góry i dalszych odległości wewnątrz sali weselnej, zwiększa dynamikę obrazu,  w krótkim czasie ujęte są wszystkie szczegóły każdej niepowtarzalnej chwili). Do filmowania używamy kilku kamer m.in. mikro kamery Gopro instalowanej w samochodach, na sali weselnej lub innym dowolnym miejscu. Filmujemy z użyciem glidecamu, statywów itp. Użyte technologie zapewniają stabilne płynne i dynamiczne obrazy na Państwa filmie. Otrzymujecie Państwo film na dwóch kompletach płyt DVD.


 


 


FOTO

I. POZOWANE

a) krótka sesja trwająca do jednej godziny realizowana w studio lub plenerze. Otrzymują Państwo album zdjęciowy zawierający 8 ujęć poddanych obróbce graficznej i zdjęcia na płycie DVD.

b) długa sesja trwająca kilka godzin realizowana w plenerach. Otrzymują Państwo album zdjęciowy zawierający 20 ujęć poddanych obróbce graficznej i zdjęcia na płycie DVD.

II. REPORTAŻ

Zdjęcia reporterskie wykonane w trakcie całego wydarzenia, następnie poddane podstawowej obróbce graficznej. Otrzymują Państwo materiały  na płycie DVD. 

 

Zrealizujemy każde inne indywidualne zlecenie według Państwa scenariusza i oczekiwań.